Nejnovější recenze ze sekce Sety domácích spotřebičů

SET Gorenje BO7530CLI + G641CLI

SET Gorenje BO7530CLI + G641CLI

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. ledna 2021

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dobře fungující "stylovka"

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Viki

Doporučuji ,rychla komunikace ,richle dodání ,jsem moc spokojena

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Michaela

Přidáno: 11. ledna 2021

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Super tichá pračka,ale na to,že má 1400 otáček,mi připadá prádlo trošku mokrejsi,než z mojí minule pračky(také Beko),která měla 1200 otáček. Myslim, že je to proto,že je ten ždímací program kratší. Sušička je trošku hlučnější,ale je to moje první,tak nemůžu porovnat s jinou. Vše funguje perfektně. Jen ten černý plastový kryt na dveře pěkně chytá prach. Ale jinak jsem opravdu spokojená s takovou kvalitou,za tu cenu. Děkuji Beko☺️
Set AEG ProSense L6FBG68SC + T8DBG48WC

Set AEG ProSense L6FBG68SC + T8DBG48WC

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz M.M.

Přidáno: 5. ledna 2021

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• AEG považuji na základě již předchozí zkušenosti s pračkou za dobrou a spolehlivou značku.
  • Při výběru jsem zvažovala co pračka i sušička "umí",
  • co využiji, možnost použití pro různé textilie,
  • energetickou náročnost, očekávanou kvalitu výrobku
  • a cenu, kterou chci do pořízení dát. Plusem byla 5 letá záruka na výrobek při registrování a 10 letá na motor a možnost casbacku u AEG. S výběrem mi pomohla dcera (se sušičkou jsem neměla zkušenost).
  • Pračku i sušičku již plně využívám na všechno prádlo
  • 3 členné domácnosti a jsem velmi spokojená. Pračka pere skvěle a odpadly starosti, kde rychle usušit prádlo v zimě
  • a v nepříznivém počasí.

Ověřený zákazník elektrospecialista Ověřený zákazník

Přidáno: 5. ledna 2021

Zakoupeno v elektrospecialista

Výborný set včetně mezikusu k umístění sušičky na pračku dle hodnocení, tak snad dlouho vydrží... :)

Set Sencor STM 7876GD + SKS 6501WH

Set Sencor STM 7876GD + SKS 6501WH

Ověřený zákazník Sencor-eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. ledna 2021

Zakoupeno v Sencor-eshop.cz

• Není nástavec na krouhání zeleniny.
Set Beko BIM 24300 BS + MGB 25333 BG

• o žádné nevím

Ověřený zákazník elektrospecialista Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. ledna 2021

Zakoupeno v elektrospecialista

• Všechny parametry zatím hodnotím nadprůměrně kladně...
  • Opravdu velké vstupní otvory a velká rychlost odstřeďování - 1600 ot.
  • Jednou za dlouhou dobu uvízne maličký kus prádla za těsnící gumou pračky (např. malá ponožka)
  • Zprovoznění chvíli trvá (odaretování bubnu, ustavení stavěcích koleček, nalepení tlumící izolace, propojení s mezikusem při stavbě na sebe...)

Všechny parametry zatím hodnotím nadprůměrně kladně...
- Tichý chod
- množství funkcí (některé ani nevyužijete)
- možnost zkrácení programů
- Prodloužené záruky (5, 10 let a doživotní) po registraci...
- V akci i výhodnější cena - až o 4tis. kč.
- možnost spotřebiče umístit na sebe prostřednictvím mezikusu
- senzory umělé inteligence (pomocníci při praní a sušení)
- možnost záměny směru otevírání
- značka která má dobré jméno

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Funguje překvapivě dobře. Ne do většího domu, ale v panelákovém kotci poslouží.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• Vysava opravdu dobre
  • Vydrz
  • Vysava koberce

Neumi ukladat vice map coz me vadi nejvic snad to vyresi nejaka aktualizace, nikde neni uvedeno jak vysokou prekazku prejede, myslim prah atd.
Namotava dost vlasy, ale to je moje chyba, ze nenecham zenu ostrihat.

Set Sage BES875BSS + BES100 + BES003

Set Sage BES875BSS + BES100 + BES003

Ověřený zákazník iVIKI.cz Pavel

Přidáno: 27. prosince 2020

Zakoupeno v iVIKI.cz

• Odklepávač na kávu spolu s pákovým kávovarem za cenu, kde jinde nabízí jen kávovar, k tomu celkem slušná káva, kterou použijete k naučení zacházení s kávovarem

Koupeno před měsícem, rozbaleno až na vánoce. Nejsem žádnej velkej šikula, spíše naopak, a přesto mi bylo řečeno, že 5.-6. káva se už dala pít. Opravdu "jen" musíte vychytat jemnost mletí, množství kávy, správné tampování. A pak samozřejmě jak správně našlehat mléko. Na tento přístroj je všude na internetu spoustu návodů, jak toho docílit. Stačí zadat "barista express" na youtube a uvidíte spousty odkazů. Přístroj se na světě prodává a prodával pod značkami Breville, Catler, Gastroback a je tomu už dost dlouhá léta, vypadá to, že je velmi oblíbený.
Po 3 dnech mi bylo řečeno, že káva je lepší než ve vyhlášené místní kavárně.
Na začátek doporučuji používat váhu a minutku v kuchyni. Výsledek fakt stojí za to.

Set Hoover HWP 68AMBC/1-S + NDP H8A2TCBEXS-S

Set Hoover HWP 68AMBC/1-S + NDP H8A2TCBEXS-S

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz dadapida

Přidáno: 27. prosince 2020

(naposledy upraveno 27. prosince 2020)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Spotřebiče značky Hoover jsem koupila poprvé a po prvním použití musím jen chválit.Oba spotřebiče jsou velice dobře výrobně zpracovány, design výrobků je velmi moderní a líbivý. Pračka je velice tichá. Schopnost pračky s umělou inteligencí průběžně vyhodnocovat během praní různé parametry pracího cyklu velmi oceňuji.Po stažení ovládacího programu do mobilu a registrace - pro obsluhu WIFI, mne překvapilo velké množství možných pracích programů .Velice rychlá orientace v aplikaci. Sušičku mám spojenou mezikusem a při současném praní i sušení je sestava velmi stabilní.Sušička má stejně jako pračka intuitivní ovládání. Z mobilní aplikace lze oba spotřebiče ovládat bez problémů. Najdete tam i velmi podrobné návody k použití v českém jazyce.Oba spotřebiče tedy s čistým svědomím doporučuji.
  • Možnost zaregistrování obou spotřebičů a tím prodloužení záruky na spotřebiče na 5 let a u pračky invertorového motoru na 11 let.
  • Rychlá a přínosná komunikace s autorizovaným prodejcem značky HOOVER v ČR ( upřesnění výrobního a sériového čísla nutných pro registraci.
  • Menší úpravy na spojovacím mezikusu. Nedoléhá tak jak má na vrchní plochu pračky.
  • Podrobné a přehledné návody k obsluze až ve stažené mobilní aplikaci.

Oba spotřebiče doporučuji.

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2020

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• jsem velmi spokojena, doporučuji všem
Set Sencor SVC 0625AT 4 v 1 + Lamart LT8027

Set Sencor SVC 0625AT 4 v 1 + Lamart LT8027

Ověřený zákazník Sencor-eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2020

Zakoupeno v Sencor-eshop.cz

prozatím naprostá spokojenost,dal bych přednost síťovému napájení

Set Candy GVS4 137TWHC3-S SLIM + GVS4 H7A2TCEX-S

• Úzké rozměry
  • Super do paneláku

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. prosince 2020

• Cashback 4000 Kč se hodil, se značkou AEG mám velice dobré zkušenosti, velmi pěkný design.

Měla jsem pračku AEG Oko Lavamat bez jediné poruchy 23 let. Nakonec jsem se rozhodla pro změnu a koupila tento set. Pračka je vynikající, oceňuji, že si můžu nastavit sama počet otáček i čas praní, je tam i krátký program 20 minut při teplotě 30 stupnů a 30 minut při teplotě 40 stupnů. Při odstřeďování o pračce ani nevím. :) Pochybuji, že mi vydrží taky 23 let, na to nejsou dnešní pračky dělané, ale zatím jsem spokojená. Buben je hodně velký, vyperu tam i věci, které se mi do té staré nevešly. Velmi oceňuji hlavní panel v češtině.
Sušičku teprve poznávám, je to moje první. Je sice hlučnější než pračka, ale to mi nevadí, ani, že o 5 cm přesahuje. Mezikus, který byl zdarma, je výborný v tom,že se dá vysunout. I u sušičky si můžu nastavit délku sušení sama, třeba u bavlny. Vylévání vody je jednoduché, jen se vysune zásobník jako u pračky. Celkově tento set působí velmi moderně.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. prosince 2020

(naposledy upraveno 21. prosince 2020)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

za tak krátkou dobu jsem produkt ještě nevyzkoušel.

SET Hoover DXOA4 37AHC3 SLIM + DXO4 H7A2TCEX-S

SET Hoover DXOA4 37AHC3 SLIM + DXO4 H7A2TCEX-S

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz mirka

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Set pračky se sušičkou doporučuji hlavně pro úzké provedení a že výrobky jsou tiché a i vzhledově dobře vypadající. Programy pro praní i sušení jsou dostačující a náplň 7 kg pro 2 osoby plně vyhovuje. Též slíbený dárek vysavač dorazil do 14 dnů

Nevýhodu zatím nevidím.

SET Candy CS4 1172D3/2-S + CSO4 H7A2DE-S SLIM

SET Candy CS4 1172D3/2-S + CSO4 H7A2DE-S SLIM

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Nádoba na vodu je umístěna ve dveřích
Set ECM Technika V Profi PID + Eureka Mignon Specialita

Set ECM Technika V Profi PID + Eureka Mignon Specialita

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 20. prosince 2020

• Really nice quality espresso machine with plenty of pump power. Steaming while pulling a shot is fine.
  • Despite fine finishing I cut myself cleaning the drip tray insert.

I reviewed the grinder separately so this is comments on the ECM espresso machine. This is a very finely finished machine with good power and capacity. It has some quirks but it is Italian so that should be expected. It is completely stainless steel, polished to a mirro finish, and without gimmicks.

You can lock the portafilter and the machine doesn't slide on the counter top. Feet are rubber so it will not scratch your counter top. It feels very solid. Controls are simple, and I feel the levers are much safer than rotary controls for steam and hot water.

The machine is quiet, powerful enough to pull continuous shots. The water tank is a good size and can be filled even under a standard cabinet without moving the machine. The gauges are on top unlike Rocket. This makes them easy to read but more importantly keeps them away from water and spray.

The included accessories are extremely high quality. Empty portafilters (single and double included) weigh more than 750g each. Two filter baskets are included, 7 and 14g, and also a blanking disc so you can back flush. Cleaning the machine is easy and takes only 10 minutes for a thorough job.

Switches and all controls feel solid. In the price range this is a top choice.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25